O nas

ELISABETH  TRAVEL  AGENCY

SPEŁNIAMY SŁONECZNE MARZENIA

             
Elisabeth Travel Agency jest profesjonalnym biurem podróży, założonym w 1990 r., oferującym usługi turystyczne na wysokim poziomie. Pracę z turystyką właściciel biura Elżbieta Aleksandrowicz-Horbik rozpoczęła w 1970 r., pracując w biurze podróży, a kończąc studia na AWF w Poznaniu na wydziale Obsługa Ruchu Turystycznego- nabrała przekonania o słuszności wyboru zawodu.

 

Biuro Elisabeth współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi i znanymi touroperatorami, co gwarantuje naszym klientom udane i bezpieczne podróże.

 

Przygotowujemy również wyjazdy organizowane bezpośrednio przez nas .Dzięki licznym wyjazdom w najdalsze zakątki świata, poznajemy kulturę i obyczaje odwiedzanych miejsc. Zdobyte doświadczenia wykorzystujemy w pracy. Dzięki temu w profesjonalny sposób przygotowujemy oferty dla naszych klientów, tak aby w pełni zaspokoić ich oczekiwania. Dostarczamy również dodatkowych informacji, których nie znajdziecie Państwo w przewodnikach. Przygotowujemy również programy wycieczek krajowych i zagranicznych dla firm, zakładów pracy, szkół i innych grup zorganizowanych.

 

Jesteśmy w stanie sprostać każdemu wymaganiu. Nasze programy są zawsze dopracowane i gwarantują wspaniałą przygodę.

 

Naszymi zaletami są :
-duże doświadczenie na rynku,
-zaufanie wśród organizatorów turystyki,
-proponowanie imprez na każdą kieszeń – spełniając marzenia klientów,
-dogodne godziny urzędowania, po wcześniejszych ustaleniach dopasowujemy się do   propozycji klientów,
-możliwość załatwiania wyjazdu bez przyjścia do biura.


UWAGA:
Wszyscy nasi partnerzy , na rzecz których działamy poprzez podpisanie umowy agencyjnej, znajdują się w odpowiednich rejestrach organizatorów turystyki oraz posiadają polisy i gwarancje ubezpieczeniowe.